Klasikinė / Šiuolaikinė
  Kompozitoriai
  Kūrinių paieška
  Natų leidiniai
  Įrašai
  MILC biblioteka
  Lietuvos muzikos link
  WNMM Nr. 18
  Knygos
  Kontaktai
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Skiautinys mano miestui. Monografija apie Onutės Narbutaitės kūrybą

Autorė ir parengėja Audronė Žiūraitytė.
Vilnius: Lietuvos muzikos ir teatro akademija /
Lietuvos kompozitorių sąjunga, 2006. 339 p.

Oratorija "Centones meae urbi", lietuviškai - "Skiautinys mano miestui", tapo kompozitorės Onutės Narbutaitės (g. 1956) atpažinimo, jos kūrybos įvertinimo ženklu. Viena ryškiausių dabarties menininkių už šį veikalą 1997 m. pelnė Nacionalinę kultūros ir meno premiją. Narbutaitė rašo įkvėptą, sugestyvią muziką, struktūriškai subalansuotą, reprezentuojančią ir transkultūrinį, translaikinį dialogą. Daugybę subjektyvių ir priešingų reikšmių, stilistinių modernizmo, postmodernizmo, neoromantizmo ypatybių sujungia kompozitorės individualumas. Monografijoje "Skiautinys mano miestui" skirtingais aspektais nagrinėjama gyvenimo pusiaukelę nuėjusios kompozitorės kūryba, išnaudojant galimybę išgirsti ir pačią Onutę Narbutaitę, įtraukiant į knygą jos apmąstymus, pokalbius, tekstus.

Kaina: 4.34 € / 15 Lt

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu info@mic.lt
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).