Klasikinė / Šiuolaikinė
  Kompozitoriai
  Kūrinių paieška
  Natų leidiniai
  Įrašai
  MILC biblioteka
  Lietuvos muzikos link
  WNMM Nr. 18
  Knygos
  Kontaktai
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Baltijos muzikologų konferencijos. Istorija ir tradicijos

Sudarė: Jūratė Burokaitė, Rūta Stanevičiūtė

Vilnius: Lietuvos kompozitorių sąjunga, 2007

 

Tai unikaliai Baltios muzikologų konferencijų tradicijai skirtas leidinys lietuvių ir anglų kalbomis. Rinkinio centre – 39 Baltijos muzikologų konferencijų (1967-2006 m.) programos. Taip pat spausdinami Estijos, Latvijos ir Lietuvos muzikologų, aktyvių Baltijos muzikologų forumų dalyvių atsiminimai bei straipsniai, pristatantys Baltijos muzikologų konferencijų ištakas – tarpukario Baltijos valstybių muzikų bendravimą, aptariantys konferencijų raidą atkurtos Nepriklausomybės metais (po 1990), įvertinantys keturis dešimtmečius trukusio muzikologų bendradarbiavimo kryptį ir prasmę iš naujos istorinės distancijos.

 

Kaina: 1.45 € / 5 Lt

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu info@mic.lt
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).