Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis >
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

RENGINIAI

2007-07-12 -- 2007-07-15

KLAIPĖDOS PILIES DŽIAZO FESTIVALIS


Klaipėdos džiazo festivalis pradėtas rengti nuo 1994 metų. "Klaipėdos Diksilendo" muzikantai, prikaupę patirties įvairiuose užsienio festivaliuose, vadovaujami Vytauto Grubliausko surengė pirmąjį Lietuvoje Klaipėdos Pilies Diksilendo Festivalį, kuris išsiskyrė keliais bruožais:

 

- festivalio renginiai yra nemokami;

- koncertai vyksta atvirame ore;

- koncertus palydi jam session Klaipėdos džiazo klube arba šalia jo.

 

Netrukus festivalis tapo tarptautiniu renginiu, buvo nuolat keliama dalyvaujančių atlikėjų meistriškumo kartelė, augo renginio autoritetas, buvo pradėtas sėkmingas bendradarbiavimas su įvairiomis tarptautinėmis kultūros institucijomis bei fondais, rėmėjais.

 

Festivalio metu yra rengiami meistriškumo kursai, juose dalyvauja ne tik KU studentai, bet or būsimieji džiazo atlikėjai iš visos Lietuvos.

 

Stilistinė festivalio įvairiovė - nuo džiazo iki regio ir rokenrolo, įvairių pasaulio muzikos projektų.

 

Festivalio motto - "Gera muzika - Geriems žmonėms"

 

Kiekviename festivalio koncerte vidutiniškai apsilanko 5000-6000 klausytojų.

 

Šių metų festivalio programos ieškokite čia.


 

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).