Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis >
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

RENGINIAI

2007-06-03 -- 2007-09-02

IV TYTUVĖNŲ VASAROS FESTIVALIS


Birželio 3 d. prasidėjo IV Tytuvėnų vasaros festivalis (meno vadovas – dirigentas Robertas Šervenikas). Festivalio renginiai, pasklidę po Šiaurės Lietuvos regioną, vyks iki rugsėjo 2 d. Jo programoje – 22 koncertai, klausytojus kviečiantys į Chaimo Frenkelio vilą Šiauliuose, Kurtuvėnų svirną, Tytuvėnų vienuolyną, Baisogalos dvarą, Joniškio Šv. Mergelės Marijos dangun ėmimo bažnyčią. Ir šiais metais festivalio akcentas – tradiciniai kamerinės muzikos vakarai, tačiau šalia jų dera džiazo, audiovizualiniai, teatralizuoti operos projektai.

 

Šiais metais numatomos dvi lietuvių kompozitorių premjeros, sukurtos festivalio užsakymu. Liepos 22 d. – Antano Kučinsko „Giesmės apie smertį“ (libretas – Birutės Marcinkevičiūtės-Mar), o rugpjūčio 11 d. – Algirdo Bružo koncertas akordeonui ir orkestrui „Kalnų akmens nėriniai“.

 

Pasak renginio organizatorių, „festivalis yra sumanytas ir įgyvendinamas kaip turininga savaitgalio iškyla, kurios metu aplankomi gamtos kampeliai, žavimasi regioninių parkų landšaftu, iškylaujama, įgyjama unikali kultūrinė patirtis“.

 

Festivalio programa

 

MILC inf.

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).