Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis >
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

RENGINIAI

2008-03-12 -- 2008-03-15

FRANKFURTO MUZIKOS MUGĖ 2008


 

 

Kovo 12-15 dienomis vykstančioje Frankfurto muzikos mugėje, kaip ir kasmet nuo 2004 metų, dalyvauja Baltijos muzikos leidėjai. Lietuvai atstovausiantis Muzikos informacijos ir leidybos centras savo leidinius eksponuos bendrame stende kartu su Latvijos ir Estijos muzikos informacijos centrais bei muzikos leidyklomis – latvių "Musica Baltica" ir estų "SP Muusikaprojekt" (Muzikos leidėjų paviljonas, salė 3.1, stendo Nr. B 28).

 

Muzikos informacijos ir leidybos centras pristatys naujausią bei populiariausią savo produkciją: klasikų Jeronimo Kačinsko, Vytauto Bacevičiaus, dabarties kompozitorių Algirdo Martinaičio, Ryčio Mažulio, Onutės Narbutaitės ir daugelio kitų partitūras, lietuvių muzikos chorui, fortepijonui, fleitai solo bei fleitų ansambliui antologijas, kitus leidinius.

Frankfurto muzikos mugė, kurioje dalyvauja daugiau nei 1600 kompanijų, o lankytojų skaičius viršija 80 tūkstančių, yra viena didžiausių muzikos mugių pasaulyje. Daugiau nei du trečdaliai dalyvių ir daugiau nei ketvirtadalis lankytojų į mugę atvyksta iš svetur. Tai didžiausias pasaulyje muzikos instrumentų gamintojų forumas, bet ne mažiau svarbią vietą mugėje užima natų leidyba, kompiuterinės muzikos programos bei įvairūs aksesuarai – visa, kas susiję su gyvu muzikavimu.

Mugė truks 4 dienas, jos programoje numatyta daugybė renginių, įvairių žanrų koncertų, pokalbių, diskusijų, pristatymų. Šalia tarptautinės Frankfurto muzikos mugės vyks paroda "Prolight + Sound", kuri taip pat sutrauks nemažai muzikos verslo profesionalų.

 

MILC inf.

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).