Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis >
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

RENGINIAI

2009-11-05 -- 2009-12-14

MUZIKOS RUDUO 2009


Skiriama Lietuvos vardo paminėjimo 1000-mečiui

 

 

 

Lapkričio 5 d. 18 val., Rumšiškių kultūros centre

Armonų trio: Ingrida Armonaitė (smuikas), Rimantas Armonas (violončelė), Irena Uss (fortepijonas)

Programa:

Jurgis Juozapaitis – „Mėnulio šviesa“

Vytautas Germanavičius – „Nidamanngrieg“

Zita Bružaitė – „Sonetas IV“

Antonín Dvořák – „Dumki“

 

 

Lapkričio 6 d. 16 val., Rokiškio krašto muziejuje

Skaidra Jančaitė (sopranas), Kristina Vasiliauskaitė (fortepijonas),

ansamblis „Regnum musicale“: Vita Marija Daunytė (fleita), Joana Daunytė (arfa), Kotryna Ugnė Daunytė (smuikas), Elena Daunytė (violončelė)

Programa: Kristinos Vasiliauskaitės teatralizuotos lietuvių liaudies pasakos „Pelenė“ ir „Lukošiukas“, harmonizuotos lietuvių liaudies dainos

 

 

Lapkričio 7 d. 17 val., Anykščių koplyčioje

Armonų trio: Ingrida Armonaitė (smuikas), Rimantas Armonas (violončelė), Irena Uss (fortepijonas)

Programa:

Jurgis Juozapaitis – „Mėnulio šviesa“

Vytautas Germanavičius – „Nidamanngrieg“

Zita Bružaitė – „Sonetas IV“

Antonín Dvořák – „Dumki“

 

 

Lapkričio 9 d. 18 val., Alytaus dramos teatre

Skaidra Jančaitė (sopranas), Kristina Vasiliauskaitė (fortepijonas),

ansamblis „Regnum musicale“: Vita Marija Daunytė (fleita), Joana Daunytė (arfa), Kotryna Ugnė Daunytė

Programa: Kristinos Vasiliauskaitės teatralizuotos lietuvių liaudies pasakos „Pelenė“ ir „Lukošiukas“, harmonizuotos lietuvių liaudies dainos

 

 

Lapkričio 10 d. 18 val., Klaipėdos koncertų salėje

Lapkričio 11 d. 19 val., Kaliningrado Filharmonijoje

Lapkričio 13 d. 19 val., Varšuvoje, Fryderyko Chopino muzikos universitete

Styginių kvartetas „Chordos“ ir Aidas Puodžiukas (fortepijonas)

Programa:

Vytautas Germanavičius – „Piramidžių sonata“ styginių kvartetui ir fortepijonui;  „Ekspresija“ styginių kvartetui

Paweł Mykietin – Styginių kvartetas Nr. 2

Ričardas Kabelis – Invariacijos styginių kvartetui

Magnus Lindberg – „... de Tartuffe, je crois...“ styginių kvartetui ir fortepijonui

Vytautas V. Jurgutis – „Elipsės“ styginių kvartetui

 

 

Lapkričio 12 d. 17.30 val., Biržų pilyje

Baltijos gitarų kvartetas

Programa:

Mikalojus Konstantinas Čiurlionis – Menuetas

Jonas Tamulionis – „Perpetuum mobile“; Trys šokiai

Jurgis Juozapaitis – Gitarų kvartetas

Manuel de Falla – „Danza del Terror“

Jeremy Sparks – Airių liaudies dainų popuri

Antonín Dvořák – „Slavų šokis“ Nr. 7, op. 46

Georges Bizet – „Čigonų šokis“

Johannes Brahms – „Vengrų šokis“ Nr. 5

Chris Ruebens – „Vasaros šokis“

 

 

Lapkričio 18 d. 17 val., Žiežmarių salėje

„Kristupo medinių pučiamųjų kvintetas“

Programa:

Osvaldas Balakauskas – „Aerofonija“ pučiamųjų kvintetui

Rūta Vitkauskaitė –„Galeaza“ pučiamųjų kvintetui

Giedrė Gaižauskaitė – „Cactus“ pučiamųjų kvintetui

Claude-Paul Taffanel – Andante iš Kvinteto pučiamųjų kvintetui g-moll

Vytautas Germanavičius – „Be Melting Snow“ fleitai ir klarnetui

György Ligeti – „Šešios bagatelės“ pučiamųjų kvintetui

 

 

Lapkričio 20 d. 19 val., Palomenės kultūros centre

Basso trio: Robertas Bliškevičius (altas), Rūta Tamutytė (violončelė), Donatas Bagurskas (kontrabosas)

Programa:

Vytautas Germanavičius – Duetas Nr. 1 altui ir violončelei

Onutė Narbutaitė – „Hoquetus“ altui, violončelei ir kontrabosui (1993)

William Bolcom – „Fairy Tales“ („Pasakos“) altui, violončelei ir kontrabosui

Eric Satie – „La Piège de Méduse“ („Medūzos pinklės“)

Reinhold Glière – Siuita altui ir kontrabosui

 

 

Lapkričio 21 d. 16 val., Anykščių koplyčioje

„Kristupo medinių pučiamųjų kvintetas“

Programa:

Osvaldas Balakauskas – „Aerofonija“ pučiamųjų kvintetui

Rūta Vitkauskaitė –„Galeaza“ pučiamųjų kvintetui

Giedrė Gaižauskaitė – „Cactus“ pučiamųjų kvintetui

Claude-Paul Taffanel – Andante iš Kvinteto pučiamųjų kvintetui g-moll

Vytautas Germanavičius – „Be Melting Snow“ fleitai ir klarnetui

György Ligeti – „Šešios bagatelės“ pučiamųjų kvintetui

 

  

Lapkričio 22 d. 16 val. Kernavėje, H. Orakausko skulptūros studijoje-galerijoje „Šulinys“

Basso trio: Robertas Bliškevičius (altas), Rūta Tamutytė (violončelė), Donatas Bagurskas (kontrabosas)

Programa:

Vytautas Germanavičius – Duetas Nr. 1 altui ir violončelei

Onutė Narbutaitė – „Hoquetus“ altui, violončelei ir kontrabosui

William Bolcom – „Fairy Tales“ („Pasakos“) altui, violončelei ir kontrabosui

Eric Satie – „La Piège de Méduse“ („Medūzos pinklės“)

Reinhold Glière – Siuita altui ir kontrabosui

 

 

Lapkričio 27 d. 17 val., Biržų pilyje

Dainius ir Aidas Puodžiukai (smuikas ir fortepijonas)

Programa:

Anatolijus Šenderovas – „M.K. Čiurlionio eskizai“

Mikalojus Konstantinas Čiurlionis – Trys preliudai fortepijonui

Algirdas Martinaitis – „Belaukiant F.Šuberto“ smuikui ir fortepijonui

Osvaldas Balakauskas – „Lietus Krokuvai“ smuikui ir fortepijonui

Franz Schubert – Grand duo A-dur smuikui ir fortepijonui D. 574

Johannes Brahms – Scherzo c-moll smuikui ir fortepijonui; „Vengrų šokis“ Nr. 17

 

 

Lapkričio 27 d. 17 val., Biržų pilyje

Dainius ir Aidas Puodžiukai (smuikas ir fortepijonas)

Programa:

Anatolijus Šenderovas – „M.K. Čiurlionio eskizai“

Mikalojus Konstantinas Čiurlionis – Trys preliudai fortepijonui

Algirdas Martinaitis – „Belaukiant F.Šuberto“ smuikui ir fortepijonui

Osvaldas Balakauskas – „Lietus Krokuvai“ smuikui ir fortepijonui

Franz Schubert – Grand duo A-dur smuikui ir fortepijonui D. 574

Johannes Brahms – Scherzo c-moll smuikui ir fortepijonui; „Vengrų šokis“ Nr. 17

 

 

Lapkričio 28 d. 17 val., Dusetų dailės galerijoje

Robertas Bliškevičius (altas), Jonė Punytė (fortepijonas)

Programa:

Bronius Kutavičius – Sonata altui ir fortepijonui

Balys Dvarionas – Tema su variacijomis altui ir fortepijonui

Franz Schubert – Sonata a-moll D. 821 „Arpeggione“

 

 

Gruodžio 1 d. 14 val., Žiežmarių salėje

Gruodžio 4 d. 15 val., Rokiškio krašto muziejuje

Šviesė Čepliauskaitė (fortepijonas)

Programa „Chopin LT“:

Leonas Povilaitis – „À la Chopin“

Vidmantas Bartulis – „Ūkanos“

Teisutis Makačinas – „Paskyrimas F. Chopinui“ iš ciklo „21 kanonas“

Zita Bružaitė – „Dedikacija Frederikui“

Dalia Raudonikytė-With – „FCH“

Jonas Tamulionis – „Fantaisie à la Frédèric“, op. 295

Fryderyk Chopin – Polonezas cis-moll, op. 26 Nr. 1; Mazurka b-moll, op. 24 Nr. 4; Noktiurnas H-dur, op. 9 Nr. 3; Valsai: Des-dur, op. 64 Nr. 1; Es-dur, op. 18; F-dur, op. 34

Nr. 3; As-dur, op. 42; Preliudas e-moll, op. 28 Nr. 4

 

  

Gruodžio 10 d. 18 val., Širvintų kultūros centre

Dainius ir Aidas Puodžiukai (smuikas ir fortepijonas)

Programa:

Anatolijus Šenderovas – „M.K. Čiurlionio eskizai“

Mikalojus Konstantinas Čiurlionis – Trys preliudai fortepijonui

Algirdas Martinaitis – „Belaukiant F. Šuberto“ smuikui ir fortepijonui

Osvaldas Balakauskas – „Lietus Krokuvai“ smuikui ir fortepijonui

Franz Schubert – Grand duo A-dur smuikui ir fortepijonui D. 574

Johannes Brahms – Scherzo c-moll smuikui ir fortepijonui, Op. posth. 2; „Vengrų šokis“ Nr. 17 fis-moll

 

 

Gruodžio 12 d. 17 val., Anykščių koplyčioje

Robertas Bliškevičius (altas), Jonė Punytė (fortepijonas)

Programa:

Bronius Kutavičius – Sonata altui ir fortepijonui

Balys Dvarionas – Tema su variacijomis altui ir fortepijonui

Franz Schubert – Sonata a-moll D. 821 „Arpeggione“

 

 

Gruodžio 14 d. 18 val., Alytaus dramos teatre

Styginių kvartetas „Chordos“ ir Stein Skjervold (baritonas)

Programa: Vytautas Germanavičius –„Ekspresija“ styginių kvartetui

Paweł Mykietin – Styginių kvartetas Nr. 2

Jurgita Mieželytė – „Kaip genys eglę kirto“ baritonui ir styginių kvartetui (tekstas Petro Cvirkos)

Ričardas Kabelis – Invariacijos

Vytautas V. Jurgutis – „Elipsės“ styginių kvartetui

 

 

KONCERTAI NEMOKAMI

 

Festivalio rengėjai:

VšĮ „Domus artis“

Lietuvos kompozitorių sąjunga

Lietuvos kompozitorių sąjungos Muzikos fondas

 

Festivalio rėmėjai:

Lietuvos kultūros rėmimo fondas

Kaišiadorių rajono savivaldybė

 

Festivalio partneriai:

VšĮ „Alytaus styginių kvartetas“

Anykščių koplyčia – Kamerinių menų centras

Dusetų dailės galerija

H. Orakausko skulptūros studija-galerija „Šulinys“

Klaipėdos koncertų salė

Lietuvos Respublikos ambasada Varšuvoje

Kaliningrado filharmonija

 

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).