Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Naujienos > Anton Lukoszevieze Huddersfieldo šiuolaikinės muzikos festivalyje pristato tris lietuviškas premjeras
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

NAUJIENOS

2008-11-27

Anton Lukoszevieze Huddersfieldo šiuolaikinės muzikos festivalyje pristato tris lietuviškas premjeras [Klasikinė / Šiuolaikinė]Justė Janulytė (Dmitrijaus Matvejevo nuotr.)

Anton Lukoszevieze, vienas išradingiausių britų atlikėjų, lapkričio 29 d., šeštadienį, Huddersfieldo šiuolaikinės muzikos festivalyje grieš tris naujus lietuvių kompozitorių – Egidijos Medekšaitės, Justės Janulytės ir Ričardo Kabelio – kūrinius violončelei ir gyvai elektronikai. Tai jau trečiasis Antono Lukoszevieze lietuviškos muzikos projektas viename solidžiausių naujosios muzikos renginių Jungtinėje Karalystėje. Ankstesniais metais Antonas Lukoszevieze šiame festivalyje yra pristatęs savo mėgstamo kompozitoriaus – Ryčio Mažulio kūrinius.

 

Lapkričio 29 d. 10 val. taip pat vyks susitikimas su kompozitore Juste Janulyte bei pačiu atlikėju, Antonu Lukoszewieze, kurie kalbėsis apie garso iliuzijos meną lietuvių kompozitorių kūryboje bei su tuo susijusius muzikinės kalbos, interpretacijos bei suvokimo dalykus ir pristatys visus tris naujuosius kūrinius.

 

Koncerto vieta: St Paul's Hall, Queensgate, Huddersfield, West Yorkshire.

 

Projektą remia Lietuvos kultūros ministerija ir Lietuvos ambasada JK.

 

Kultūros atašė inf.
© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).