Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Pop / Rock / Urban > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Alina Orlova


Nuotrauka: Modestas Ežerskis

Originalios dainų kūrėjos ir atlikėjos Alinos Orlovos sėkmės istoriją galima palyginti su Arctic Monkeys ir kitų atlikėjų iškilimu į didžiąją sceną vien interneto ir klausytojų asmeninių rekomendacijų dėka. Iš pradžių buvusi žinoma tik pakankamai nedideliam smalsių gerbėjų ratui, vėliau, kai jos muziką atrado daug didesnė auditorija, Alina Orlova pradėjo koncertuoti ne tik vienose geriausių Lietuvos scenų, bet ir tokiose vietose, kaip Liverpulis, Londonas ir Maskva. Jos debiutinis albumas „Laukinis šuo dingo“ (į kurį buvo įtrauktos bene visos dainos, kurias ištikimi klausytojai jau mokėjo mintinai) sulaukė puikių atsiliepimų Lietuvoje ir užsienyje, jo kompozicijos neretai skamba ir radijo eteryje. Alinos Orlovos akustinė muzika su folko ir kabareto elementais gali priminti tokius skirtingus atlikėjus, kaip CocoRosie, Cocteau Twins, Anthony and the Johnsons ar Zemfira (kurie yra ir jos pačios muzikiniai autoritetai), tačiau iš tikrųjų yra daug daugiau nei tiesiog šių įtakų suma – visų pirma dėl nepamėgdžiojamo pačios Alinos balso.

Jurij Dobriakov


Interneto svetainė:
www.myspace.com/alinaorlova
Įžanga
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

Alina Orlova feat. SunSay. Home (2.18 mb)
muzika: SunSay; žodžiai: Alina Orlova, SunSay

Mutabor - Šilkas (1.76 mb)
Laukinis šuo dingo - Vaiduokliai (1.28 mb)
Laukinis šuo dingo - Lijo (1.08 mb)
Laukinis šuo dingo - Spi (1.15 mb)
Laukinis šuo dingo - Mėnulis (982.51 kb)
© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).