Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Folk / World / Country > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Keisto folkloro grupė


„Keisto folkloro grupės“ santykis su autentiškomis liaudies dainomis yra švelnus ir lengvas, ansamblis į savo originalias aranžuotes įtraukia ne tik tradicinius lietuvių liaudies, bet ir indiškus instrumentus. Per savo istoriją „Keisto folkloro grupė“ yra įrašiusi 6 albumus, o gyvai grupė groja dažniausiai kamerinėje aplinkoje, ypatingomis progomis. Intymus kameriškumas suteikia klausytojams progą įsiklausyti į jų svajingas dainas, grynų balsų skambesį, galima žavėtis subtiliais tekstais, graudžia lyrika, šmaikščiu humoru bei egzistencine folkloro išmintimi. Tokios „anapusinės“ patirtys yra bene ryškiausias šios savitos grupės bruožas.

Ugnius Liogė

 


Įžanga
Biografija
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu info@mic.lt
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).