Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Elektroninė > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Senoji estrada

Mūsų adresas

Justin Xara


Justin Xara yra tikras dešimtojo dešimtmečio Lietuvos reivo scenos sūnus. Dar 1997-siais jis susižavėjo jos neatsiejamais elementais – tūkstantines minias sutraukiančiais vakarėliais, blyksinčiomis stroboskopų šviesomis ir trankia techno muzika. Netrukus Xara jau pats tapo vienu pagrindinių šios scenos narių ir stovėjo už pulto populiariausiuose techno vakarėliuose. Nuo to laiko elektroninės šokių muzikos scena tapo gerokai intelektualesnė ir rafinuotesnė, tad Justin Xara perėjo nuo tiesmuko techno prie subtilesnių žanrų – tech house bei progressive house su electro elementais. 2005 m. jis ir garsus prodiuseris, kompozitorius bei remiksuotojas Art G suformavo projektą „CCCP“, kurio darbai, išleisti tokių pavyzdinių progressive house įrašų kompanijų kaip „Pure Substance“ ir „Innovate“, buvo itin gerai sutikti užsienyje. Justin Xara taip pat yra „Mixmasters“, vienos aktyviausių vakarėlių organizatorių komandų, narys.

Jurijus Dobriakovas


Interneto svetainė:
www.deepersubstance.com
www.existencerecords.com
www.puresubstance-records.com
Įžanga
Biografija
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

Deep Forest - Sweet Lullaby (1.6 mb)
Justin C & Justin Xara remix

La Discotheque (original mix) (1.44 mb)
Justin Xara feat. Julia Fedotova

Matt Samuels - One Last One (496.23 kb)
Justin C & Justin Xara remix

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).