Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Elektroninė > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Senoji estrada

Mūsų adresas

Confident


Nepriklausomos muzikos vėliavą nešantys kauniečiai „Confident“ pamažu skinasi kelią, siūlydami alternatyvą Lietuvoje dominuojančiam komerciniam rokui. Melodinga ir intelektuali dueto kūryba – gitarinė muzika su elektroninės muzikos ir ambient skambesio priemaišomis, artima britų grupei „Radiohead“ ir islandų kolektyvui „Sigur Ros“. Grupės branduolys užsimezgė 2006-aisiais, kai universitete susipažinę roko entuziastai Tautvydas Stanelis ir Glebas Vorobjovas pradėjo kartu kurti garso eksperimentus. 2007-aisiais surengusi pirmąjį koncertą, sudėtį pakeitusi grupė (G.Vorobjovas nusprendė muziką kurti atskirai) 2008-aisiais melomanus nustebino internete pristatytomis EP „Two Swans“ dainomis – taip įdomiai aranžuotas ir ypatingą atmosferą kuriančias dainas Lietuvoje tenka išgirsti nedažnai. 2009-aisiais grupė tęsia savojo skambesio paieškas, žadėdama klausytojams nemažai naujų eksperimentų. „Svarbiausia – ne pelno siekimas, o ištikimybė savo muzikiniam skoniui“, -- taip savo filosofiją pristato vis daugiau dėmesio sulaukiantys „Confident“.


Interneto svetainė:
www.myspace.com/confidentband
Įžanga
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

Two Swans (8.97 mb)
muzika: Tautvydas Stanelis; žodžiai: Lauras Dilys

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).