Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Elektroninė > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Senoji estrada

Mūsų adresas

eXitLabEL


„eXitLabEL“ muzika pasižymi eklektiškumu, būdingu 90-ųjų Lietuvos „pasidaryk pats“ elektroninės muzikos scenai. Nenorėdami prisirišti prie vieno muzikinio žanro ir nepriklausydami jokiai daugiau ar mažiau apibrėžtai muzikinei scenai, „eXitLabEL“ eksperimentavo su daugeliu elektronikos žanrų: breaks, dub, trip-hop, idm ir drum’n’bass, jie dažnai bendradarbiauja su vokalistais. „eXitLabEL“ ne tik atlieka savo muziką, juos galima pamatyti ir diskžokėjų vaidmenyje; kartais šie du „režimai“ yra „įjungiami“ vieno pasirodymo metu. Labiausiai siejami su Vilniaus muzikine scena, šiuo metu „eXitLabEL“ gyvena Anglijoje. Jau seniai yra laukiamas išbaigtas jų muzikinių ieškojimų albumas.

Jurij Dobriakov


Interneto svetainė:
www.exitlabel.tk
http://www.myspace.com/exitlabel
Įžanga
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

Ru2 (706.53 kb)
Iv got ya (1.09 mb)
Pavidukas (1.38 mb)
JAMM Guiterer (1.36 mb)
Seen Quel (1.25 mb)
Weekteo (1.32 mb)
© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).