Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Elektroninė > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Senoji estrada

Mūsų adresas

Extronica


„Yra muzika kojoms ir yra muzika galvai,“ sako „Extronica“ (Simonas Sližys), ir galima neabejoti, kad jis renkasi antrąjį variantą. Prieš 15 metų iškeliavęs į Kanadą, nesenai „Extronica“ sugrįžo į tėvynę su solidžiu muzikiniu bagažu. Skaitmeninės kompozicijos studijos Toronto York’o universitete paskatino jaunąjį kūrėją kurti originalias, subtilių detalių prisodrintas muzikines tekstūras, imtis nestandartinių ritmų. Sunku priskirti jo muziką kuriam nors labiau apibrėžtam elektronikos žanrui, tačiau neabejotina, kad ši muzika yra nuoširdi, stipri, melancholiškai poetiška, introspektyvi. Taip pat, nepaisant „Extronicos“ „užsienietiškos“ biografijos dalies, giliai lietuviška savo dvasia.

Jurij Dobriakov


Interneto svetainė:
www.extronica.com
www.myspace.com/therealextronica
http://phobos.apple.com/WebObjects/MZStore.woa/wa/viewAlbum?id=213295812&s=143455
Įžanga
Kontaktai
Pavyzdžiai

My Mate Vilkas (1.1 mb)
Širdis (1.14 mb)
© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).