Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Elektroninė > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Senoji estrada

Mūsų adresas

GeraiGerai & Miss Sheep


Demokratiškame šiuolaikinės elektroninės popmuzikos pasaulyje puikiai žinoma dainininke gali tapti net jauna žurnalistė ar reklaminių tekstų kūrėja. Bent jau Dovilei Filmanavičiūtei, „GeraiGerai & Miss Sheep“ vokalistei, nutiko būtent taip – be abejo, labai svarbų vaidmenį tame suvaidino lemtingas susitikimas su Viliumi Tamošaičiu, grupės muzikinių idėjų generatoriumi. Ko gero, „neprofesionali“ scenos baimė ir buvo tai, kas akimirksniu sužavėjo ir papirko gerbėjus: skirtingai nei reklamos sferoje, kur turėjo kurti daug netikrų tapatybių, čia Dovilė buvo tik savimi. Pradinis pilnai elektroninis dueto skambesys krypo į šviežesnių didžiųjų vardų – „Empire of the Sun“, „The Knife“, Fever Ray – pusę (tuo pat metu akivaizdžiai merkdamas akį lietuviams kolegoms Leon Somov & Jazzu), tačiau gyvų būgnų ir bosinės gitaros įtraukimas į sudėtį signalizavo, kad išplėsta keturių narių grupė yra pasiryžusi žengti ir į tokių kultinių kolektyvų, kaip „Moloko“, teritoriją.

Jurij Dobriakov


Interneto svetainė:
www.myspace.com/geraigeraisheep
Įžanga
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

Slow (1.56 mb)
muzika: Vilius Tamošaitis; žodžiai: Vilius Tamošaitis, Dovilė Filmanavičiūtė

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).