Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Elektroninė > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Senoji estrada

Mūsų adresas

Girnų giesmės


„Girnų giesmės“ - idealus pavadinimas post-industriniam eksperimentiniam projektui, kuris skamba gana atšiauriai ir turi sąsajų su archainėmis ištakomis. Lauryno Jukonio projekto „Girnų giesmės“ skambesys iš tikro primena girnų garsą: ritmiškai besikartojantys, šiurkštūs ir migloti tekstūriniai dariniai, tačiau jų šaltinis yra organiškas ir pirmykštis. Įžengęs į Lietuvos tamsiosios elektronikos sceną 1995-ais metais, „Girnų giesmių“ projektas iki šiol yra labai produktyvus. Laurynas Jukonis kuria nepakartojamą garsų kosmologiją, ateinančią iš tamsios industrinės muzikos, tačiau pilną archaiškų simbolių, surūdijusių pirmykščio garso sluoksnių ir psichodelinių tonų. Todėl „Girnų giesmių“ muzika veikia klausytoją beveik pasąmonės lygmenyje – ten, kur slypi migloti priešistorės prisiminimai. Alternatyvios muzikos apdovanojimuose „A.LT 2008“ „Girnų giesmės“ pripažintas metų eksperimentinės muzikos projektu.

Jurij Dobriakov

 


Interneto svetainė:
http://www.myspace.com/girnugiesmes
Įžanga
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).