Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Elektroninė > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Senoji estrada

Mūsų adresas

Jaras Ramūnas


Jaras Ramūnas – šiuolaikinio meno propaguotojas, kuratorius, kompozitorius, rašytojas ir poetas, nuo sovietmečio avangardą ir kitokią kūrybą plėtojantis atlikėjas, žinomas ir kaip „Echidna aukštyn“. Jo kūryba – provokatyvi, novatoriška ir iššaukianti reakciją. Lietuvos performanso meno ir konkrečiosios muzikos pradininkas Jaras Ramūnas nuo dešimtojo dešimtmečio pabaigos kuria muziką autoriniu kaholizmo stiliumi. Jis sėkmingai maišo satyrą ir humorą su atonaliais garso eksperimentais bei melodijomis, priverčiančiomis atsidurti „čia ir dabar“ būsenoje. Ramūną visada galima išgirsti grojant su kviestinių muzikų grupe. Veidą dengianti kaukė ir tipiški marškiniai yra jo skiriamieji bruožai.


Interneto svetainė:
www.jaras.lt
www.facebook.com/jaras.ramunas
Įžanga
Biografija
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

2001 Space Odyssey (1.78 mb)
Apsakyms apė pradžią ir galą pasaulės (1.83 mb)
Transformacija (1.82 mb)
© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).