Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Elektroninė > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Senoji estrada

Mūsų adresas

mmpsuf


2011-ųjų pradžioje į dienos šviesą išlindęs elektroninių garsų žonglieriaus Aivaro Ruzgo ir vokalistės Eglės Sirvydytės muzikinis projektas, regis, neriasi iš kailio, kad būtų kuo toliau nuo miglotos sąvokos „popžvaigždė“. Net pavadinimą pasirinko tokį, kad ieškodamas jo internete gali prasikeikti, o išgirdęs pirmu sykiu tikrai neįsiminsi – mmpsuf. Ir vis tiek ilgai išlaikyti mistikos nepavyko – dueto biografijoje jau puikuojasi du albumai Expeditors ir Retina, kurių pagyrimais trykštančios apžvalgos randa sau vietą Japonijos, Australijos ir Italijos tinklaraščiuose. Grupės koncertai puošia geriausių šalies festivalių ir klubų programą, internete gerbėjų vis gausėja. Muzika? Jei kada nors bandėte apibūdinti Björk stilių ir suvokėte, kaip kvaila net mėginti tai padaryti, mmpsuf irgi geriau nemėginkite įkišti į vieno žanro stalčių. Tai – dainos, kurios žiemą šildo geriau nei židinys, o vasarą atstoja gaivų ežerą. Švelnūs elektroninių garsų piešiniai yra tokie trapūs, jog, atrodo, nuo stipresnio vėjo gūsio ar ne laiku pasigirdusio telefono skambučio subyrės į gabalus. „Už grožį, koks jis bebūtų liūdnas“, - toks užrašas puošia antrojo dueto albumo viršelį. Tai – puikus dainos „Human-un-kind“ ir jos vaizdo klipo apibūdinimas.


Interneto svetainė:
www.mmpsuf.lt
Įžanga
Biografija
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).