Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Elektroninė > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Senoji estrada

Mūsų adresas

Mookid


Mookid yra Lietuvos techno scenos atstovas. Jo kompozicijoms, teigiančioms šios scenos gyvybingumą, būdingas gilus ir melodingas skambesys, paveiktas įvairiausių elektroninių stilių nuo psy trance iki deep house. Abu Mookid minialbumus, „Logika“ ir „In Sync“, išleido kol kas vienintelė lietuviško techno internetinė leidybos kompanija „Knobs“, ši muzika puikiai skamba šokių aikštelėje ir namuose. Belieka tikėtis, kad talentingo kūrėjo muzika artimiausioje ateityje bus pasiekiama ne tik virtualiu, bet ir labiau apčiuopiamu pavidalu, vietiniai bei užsienio didžėjai galės dažniau ją įtraukti į savo gyvus miksus.

Jurij Dobriakov


Interneto svetainė:
www.mookid.net
www.myspace.com/m8kid
Įžanga
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

Fantastik (1.1 mb)
muzika: Raimundas Juška

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).