Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Elektroninė > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Senoji estrada

Mūsų adresas

S13


S13 (šis „slaptas kodas“ išsišifruoja kaip Secret Thirteen) – vienas iš kelių lietuviškų projektų, kurie praplečia žemų dažnių ir laužytų ritmų prisotintos elektroninės muzikos teritoriją, versdami muzikos kritikus išradinėti naujas stilistines kategorijas. S13 skambesio ypatumai – lėtas, bet užtikrintai pulsuojantis ritmas, senų analoginių mušamųjų sintezatorių garsai bei sunkiasvorių grėsmingų boso linijų, šaltų deformuotų „styginių“ garsų ir ambient atmosferų derinys. Ima pagunda prilipdyti visam tam etiketę post-dubstep, tačiau bene visi apibrėžimai su patogiu priešdėliu „post-“ yra pakankamai migloti ir laikini. Tai, kad po S13 pseudonimu besislepiantis Justinas Mikulskis gyvena ir kūria Panevėžyje (tradicine prasme – Lietuvos muzikos periferijoje), yra dar vienas naujos tendencijos šalies elektroninėje scenoje pavyzdys. Tampa vis labiau akivaizdu, kad atsidavimas muzikos kūrimui gali reikalauti susikaupimo ir net vienumos, kurie nėra lengvai pasiekiami judriame centre. Tačiau toks atsiskyrimas anaiptol netrukdo „miegamojo kūrėjams“ pasiekti publiką gerokai už šalies ribų – tai liudija tarptautinės elektroninės muzikos bendruomenės susidomėjimas virtualiais muzikos publikavimo kanalais platinama S13 kūryba.

Jurijus Dobriakovas


Interneto svetainė:
http://s13yourself.org/
http://www.facebook.com/S13prod
http://soundcloud.com/s13
Įžanga
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).