Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Elektroninė > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Senoji estrada

Mūsų adresas

Skardas


Tamsus, šaltas ir šaižus Skardo elektroninių kompozicijų skambesys intensyvumu prilygsta sunkiam alternatyviajam rokui. Tai atmosferiška, mįslingai švytinti ir gili muzika. Viešumos nemėgstantis atlikėjas pirmenybę teikia atkakliam studijiniam darbui, kurdamas dažniausiai tamsiu paros metu. Debiutinį Skardo albumą „Neocron“ 2003 m. išleido alternatyviosios muzikos įrašų kompanija „Dangus“, tai buvo apskritai pirmasis oficialiai išleistas lietuviškos elektroninės muzikos CD. Įvairiapusiam kūrėjui nesvetima ir kitokio pobūdžio elektroninė muzika – introspekciniai minimalistiniai garsovaizdžiai ir plastiški IDM ritmai, kuriuos jis konstruoja pasislėpęs po kitais savo slapyvardžiais, Aplink ir Atagal.

Jurij Dobriakov

 


Interneto svetainė:
www.myspace.com/skardas
www.discogs.com/artist/Skardas
www.last.fm/music/Skardas
www.djscene.lt/review?id=59
Įžanga
Įrašų leidiniai
Kontaktai
Pavyzdžiai

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).