Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Elektroninė > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Senoji estrada

Mūsų adresas

Wild Idler


Wild Idler duetas yra dar vienas muzikinis projektas, efektingai demonstruojantis, kad naujoji lietuviška elektronika yra jauna, laisva, rafinuota ir – tai yra svarbu – tinkama radijo eteriui. Wild Idler muzika yra tokia, kokią ir žada pavadinimas – jų ramus, netgi tingus skambesys tuo pačiu spinduliuoja beveik laukinę vasaros lauko malonumų energiją. Tai neliko nepastebėta šalies muzikos bendruomenės: Wild Idler jau spėjo sumeistrauti Lietuvos intelektualios popmuzikos auksinės mergaitės Jurgos Šeduikytės ir prodiuserio Virus J dainos versiją ir įrašyti bendrą kūrinį kartu su populiariu dainininku Soliariu. Atrodo, kad jiems neblogai sekasi ir už Lietuvos ribų, nes Wild Idler gavo galimybę sukurti žinomo Didžiosios Britanijos house projekto AtJazz takelio remiksą. Tuo tarpu naujausias Wild Idler darbas yra su buvusia kultinės grupės Sheezanova vokaliste Marla Singer įrašytas radijo singlas. Pastaroji prieš kurį laiką paliko sceną, kad galėtų skirti daugiau dėmesio kitai savo aistrai – mados fotografijai, tačiau tai, kad jos balsas vėl sklinda iš garsiakalbių, tikriausiai reiškia, kad Wild Idler skamba pernelyg gerai, kad galima būtų atsisakyti bendradarbiavimo su jais.

Jurij Dobriakov 


Interneto svetainė:
www.myspace.com/wildidler
Įžanga
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

On My Own (1.83 mb)
Island Girl (Radio edit) (1.14 mb)
Wild Idler feat. Marla Singer

Redline (1.16 mb)
Wide Range (1.16 mb)
Vu o vuu (1.39 mb)
© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).