Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis >
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

RENGINIAI

2007-07-27 -- 2007-07-28

BALTIJOS PROGRESYVIOS MUZIKOS FESTIVALIS


Liepos mėnesio 27 – 28 d. Lietuvoje įvyks progresyvaus roko festivalis. Baltic Prog Fest – pirmasis tokio pobūdžio renginys, pretenduojantis tapti didžiausiu Baltijos šalyse progresyvaus roko bei artimų muzikos stilių (art rock, experimental, psychodelic) renginiu.

 

Dar neįvykęs festivalis jau susilaukė didelio klausytojų susidomėjimo Lietuvoje ir užsienyje. Šiemet festivalyje dalyvauja gerai žinomos progroko scenoje grupės ir atlikėjai iš viso pasaulio: legendinė Arena (Didžioji Britanija) su Mick Pointer (ex Marillion) ir Clive Nolan (Pendragon), John Young Band (Didžioji Britanija), Alex Carpani Band (Italija), kartu su legendinės grupės The Watch gitaristu Ettore Salati ir kt. Lietuvai atstovaus progroko scenos lyderiai The Skys ir grupė Kontaktai.

 

Festivalis vyks šalia Kernavės, ant Neries upės kranto įsikūrusioje ir vasaros renginiais pagarsėjusioje Arvydo sodyboje.

 

Renginys unikalus ir tuo, kad visi lankytojai iki 16 metų amžiaus imtinai į jį bus įleidžiami nemokamai.

 

Festivalio programos ieškokite http://www.balticprogfest.com/?lang=lt

 

Baltic Prog Fest info.

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).