Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis >
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

RENGINIAI

2007-09-06 -- 2007-09-08

ŠIAULIAI JAZZ 2007


Aštuntasis tarptautinis Šiaulių džiazo festivalis, iki šiol tebesantis tradicinės miesto šventės – Šiaulių dienų dalimi, savaip papildo didžiųjų šalies džiazo festivalių gretas. Jau ketverius metus iš eilės rengiamas Zubovų rūmų kiemelyje, Aušros alėjoje, festivalis ir toliau lieka nemokamas visiems šiauliečiams ir miesto svečiams. Nesikeičia ir nuo pat pradžių skelbtas festivalio devizas: „Gyva muzika – laisviems žmonėms“. Klausytojams čia pristatomas platus džiazo ir jam artimos muzikos spektras, suteikiamos galimybės pasirodyti ir Šiaulių regiono džiazo grupėms. Šiais metais į Šiaulius pakviesti: Sony Jazz Stage Grand Prix nugalėtoja Kristina Svolkinaitė su grupe, „Appletea“ iš Baltarusijos, „Cruize Control“ ir Gunārs Rozembergs & „Mirage Jazz Orchestra“ iš Latvijos, „Pieno lazeriai“, „Bekešo vilkai“, „Magic Mushrooms“, „Sheezzanova“, Šiaulių senjorų bigbendas, Karoliniškių bigbendas su Vilniaus lindyhopo šokėjais. Festivalyje taip pat dalyvaus pradedantys džiazo atlikėjai šiauliečiai – Give D. ir Aurelija Čižauskaitė, Kostas ir Sūnūs, Gerda & „The Rhythmics“. Šiaulių jaunimo centro organizuojamuose naktiniuose jam session pasirodys grupės „Funk U“ ir „Never Together“, multiinstrumentalistai ir didžėjai. Bus rengiamos meistriškumo pamokos pradedantiems muzikantams. Vyks teminė paroda-konkursas „Like a Jazzman“, muzikos filmų naktis „Music Non Stop“, džiazuojančių automobilių paroda-paradas.

 

Šeštojo mušamųjų muzikos festivalio „6 mušamieji“ scenoje – miesto ir svečių kolektyvai iš Lietuvos bei užsienio, pristatantys standartinį ir šiuolaikinį mušamųjų muzikos repertuarą, paįvairintą netikėtais performansais bei samplaikomis su kitokiomis muzikos pakraipomis. Šiemet dalyvauti pakviesta multikultūrinė grupė „Afroband“, internacionalinis projektas „Perkupawa vs. Audio Miegamasiz“ ir kiti.

 

Septintojo dešimtmečio kultūros festivalis „Hippyland 5“ – tai maža vienos dienos hipių valstybė Šiauliuose, kurioje galioja visi hipių įstatymai („taika, meilė, gėlės...“). Čia pristatoma įvairi muzika („GiGi Project“, „Krišnaistai“, „Freaks On Floor“, „Bob Marley Project“, „Alien Run Amuck“), menai, avantiūristinės atrakcijos, burtai, poetai, filosofai, religijos, indėnų kultūra ir t.t.

 

Alternatyviosios muzikos festivalyje „RUMSHK 10“ pasirodys Šiaulių ir kitų Lietuvos miestų kolektyvai, atliekantys nestandartinę, alternatyvią muziką. Šiemet pakviesti 2006 metų „Eurorock“ konkurso nugalėtojai „Wozu“, Alina Orlova, šiauliečiai „The Colors of Burbles“, MC Messiah, „Kitava“, „Saulės kliošas“.

 

Daugiau apie Šiauliai Jazz 2007

 

Daugiau apie Šiaulių dienas 2007

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).