Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Folk / World / Country > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Egidijus Darulis


Egidijus Darulis - dailininkas, dirbantis tapybos, skulptūros, grafikos žanruose. Be to - fotografas, poetas, aktorius ir muzikas, geriausiai turbūt žinomas kaip dambrelio virtuozas. Juo groti pradėjo pirmąkart gavęs šį instrumentą dovanų iš brolio. Lietuvoje metaliniai dambreliai archeologų randami Trakų salos pilies teritorijoje ir datuojami XIV a. – tai liudija šį instrumentą buvusį tų laikų LDK valdovų dvaro muzikinio gyvenimo dalimi. Vėlesniais laikais šį instrumentą prisitaikė ir liaudies muzikantai. Egidijus savo muzikoje taip pat remiasi folkloro elementais, tačiau kuria savo muziką.

Algirdas Klova


Interneto svetainė:
lt-lt.facebook.com/egidijus.darulis
Įžanga
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu info@mic.lt
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).