Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Folk / World / Country > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Gilė


Kauno vaikų klubo „Gilė“ folkloro ansamblis, šiemet švenčiantis 20-ąjį jubiliejų, yra surengęs daugiau nei 500 koncertų ir išleidęs 3 kompaktines plokšteles. Kolektyvas yra apdovanotas „Aukso paukštės“ prizu kaip geriausias metų vaikų ir jaunimo folkloro ansamblis. Ansamblio daugumą sudaro Kauno “Ąžuolo” katalikiškos vidurinės mokyklos mokiniai, yra ir tokių, kurie baigę mokyklą ir toliau aktyviai dalyvauja “Gilės” veikloje, kai kuriems kolektyvas jau tapo gyvenimo būdu. Kompaktinėje plokštelėje „Lietuviškos dainos“ girdime XIX a. antroje pusėje Antano Juškos užrašytas dainas. XIX a. antroje pusėje šis tautosakininkas surinko beveik šešis tūkstančius dainų, jo brolis Jonas Juška jas išspausdino penkiuose storuose tomuose.

Algirdas Klova


Interneto svetainė:
www.gile.lt
Įžanga
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu info@mic.lt
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).