Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Folk / World / Country > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Griežikai


Viena ryškiausių instrumentinių  kapelų, perimanti ir propaguojanti įvairių Lietuvos regionų muzikavimo tradicijas. Kapelos dalyviai – profesionalūs muzikantai, virtuoziškai griežiantys tradiciniais instrumentais: bandonija, smuiku, basedle, būgnu  (vadovė – smuikininkė, etnomuzikologė Gaila Kirdienė). Repertuaro pagrindą sudaro jų pačių iš kaimo muzikantų užrašyti ir išmokti kūriniai: polkos, valsai, maršai, fokstrotai ir kt. Kita repertuaro dalis – senoji polifoninė muzika (sutartinės), atliekama daudytėmis, ragais (mediniais trimitais), skudučiais ir kt. Dalyviai: Albinas Batavičius, Gintaras Beržinskas, Raimondas Gužauskas, Arvydas Kirda, Gaila Kirdienė.

Daiva Račiūnaitė-Vyčinienė


Įžanga
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu info@mic.lt
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).