Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Folk / World / Country > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Jonis


Ansamblis „Jonis“ pirmuosius muzikinius žingsnius žengė 1984 metais. Šiuo metu grupėje groja 6 muzikantai. Jų repertuare pačių sukurtos dainos ir instrumentiniai kūriniai, lietuvių liaudies aranžuotos dainos ir užsienio autorių kūriniai, atliekami bluegrass stiliumi su tik šiam ansambliui būdingu skambesiu. Per tuos metus išleista 17 audio ir 2 video albumai, dalyvauta įvairiuose folk ir kantri muzikos festivaliuose Lietuvoje ir užsienyje, koncertuota JAV, Vokietijoje ir Suomijoje. Grupės muzikantų iniciatyva 1994 metais Šiauliuose įkurtas muzikinis klubas-smuklė „Juonė pastuogė“, kuriame kelis vakarus per savaitę skamba gyva muzika.


Interneto svetainė:
www.jonis.lt
Įžanga
Biografija
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

Ant kalno akmuo (993.88 kb)
Karvelėli, paukštužėli (860.82 kb)
Už degtinės buteliuką (936.33 kb)
© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu info@mic.lt
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).