Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Folk / World / Country > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Jorė


Ansamblio pavadinimas reiškia po žiemos šalčių pavasarį atgimstančią gamtą, kai parskrenda paukščiai, bėga beržų sula, sprogsta pirmieji pumpurai, kalasi žolė. Tai – pirmoji žaluma, atgyjančios gyvasties ūkas, apgaubiantis žemę, medžius, gyvulius ir žmones...

 

Ansamblis yra paruošęs kalendorinių švenčių (Advento, Kalėdų, Užgavėnių, Rasų), Motinos dienos, Vėlinių, tarpukario laikotarpio bei visų Lietuvos regionų temines programas.

 

Kolektyvas turi gausų muzikos instrumentų rinkinį: apie 10 įvairių pučiamųjų instrumentų, mušamųjų, kankles, cimbolus, smuikus, basetlę, bandonijas, įvairias armonikas (Peterburgo, Hohner, rusiška „chromka“ ir kt.). Beveik visi instrumentai, tarp jų kelios armonikos, yra pagaminti liaudies meistrų pagal muziejinius eksponatus.

 

„Jorė“ jau įkopė į antrą dešimtmetį. Daug koncertuoja Lietuvoje ir užsienyje.


Interneto svetainė:
www.jore.lt
www.myspace.com/jorespaukste
Įžanga
Biografija
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu info@mic.lt
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).