Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Folk / World / Country > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Liberte


6 muzikantų kolektyvą subūrusi Anna Babuškina stebina ne tik švelniu jaukumu gaubiančiomis folkloro interpretacijomis, bet ir panašios atmosferos autorinėmis dainomis. Grupės pavadinimas „Liberte“ puikiai nusako muzikantų idėjas - groti ir improvizuoti laisvai, sklandžiai, novatoriškai. Kerinčio lygaus balso vilnyse plaukiantys pasteliniai kanklių, alto, smuikų, fleitų sąskambiai ir bosinė gitara bei perkusija „Liberte“ muzikai suteikia ypatingo savitumo ir natūralumo. 2010 metais pasirodė debiutinis ansamblio albumas "Jau aušt aušružė". Grupė mielai dalyvauja įvairiuose festivaliuose, kuriuos nuolat pažymima kaip viena įdomiausių atlikėjų.

Ugnius Liogė


Interneto svetainė:
www.liberte.lt
www.facebook.com/pages/Liberte/104298762944620
Įžanga
Biografija
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Video
Kontaktai
Pavyzdžiai

Jau aušt aušružė - Pajūrėly pamarėly (1.1 mb)
Jau aušt aušružė - Jau aušt aušružė (942.04 kb)
VIDEO: Miegužio noriu
muzika: Anna Babuškina / liaudies. Iš filmo "Tavo širdies šiluma", rež. Ruslan Korostensky, 2003.

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu info@mic.lt
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).