Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Folk / World / Country > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

MaLituanie


„MaLituanie" – tai tradicinės Malio ir Lietuvos muzikos dermės, susiliejusios į pasakojimą apie klajones, namų ilgesį ir tolimuose kraštuose sugertus įspūdžius. Tai darnus, atviras pokalbis, betarpiškas apsikeitimas emocijomis – taip savo bendradarbiavimą apibūdina projekto dalyviai: iškilus pasaulio muzikos atlikėjas Baba Sissoko (Malis) ir etninę kultūrą puoselėjantys lietuviai: vokalistė ir kanklininkė Indrė Jurgelevičiūtė, muzikantas ir prodiuseris Viktoras Diawara, multiinstrumentalistas Saulius Petreikis bei folkloro atlikėja Laurita Peleniūtė. Tarpusavio įsiklausymu paremtas muzikavimas išlaisvina netikėčiausius atitikmenis ir atveria universalių prasmių gelmes, kai atlikėjai, net ir patys nenujausdami, dainuoja visų šalių liaudies muzikoje nuo senų senovės minimus dalykus: vyro ir moters ryšį, Žemės motinos globą, amžiną žmogaus gyvenimo ratą. Šį džiaugsmingą jausmą, kai tolimos muzikinės kultūros ne susiduria, o natūraliai susilieja lyg vilnijančios bangos, patys muzikantai įvardija kaip muzikos galios stebuklą.


Interneto svetainė:
www.onerootmusic.com
Įžanga
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu info@mic.lt
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).