Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Folk / World / Country > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Marga muzika


„Marga muzika“ – grupė, atliekanti įvairių tautų folkloro muziką, apvilkdama ją lietuviškų instrumentų skambesiu. Tradicinėje programoje lietuvių liaudies dainas bei sutartines papildo senosios latvių, slavų, Balkanų bei kitų šalių melodijos, palydimos mandolinos, violončelės ar dūdmaišio garsų. Vienos kalbos neturinti daina, lyg tūkstantį kartų girdėta melodija, tai - „Marga muzika“. Grupės veikla prasidėjo 2009 m. Ne kartą koncertavusi tiek Lietuvos, tiek kaimyninių šalių post-folk festivalių didžiosiose scenose, „Marga muzika“ turi tai, ko reikia „pasaulio muzikos“ žanrui: norą puoselėti etninės muzikos tradicijas, išradingumą, originalias aranžuotes bei gerus atlikėjus, kurie nėra naujokai muzikos padangėje. Daugelis jų yra muzikos profesionalai, groja ar dainuoja ir kitose įvairių žanrų grupėse – nuo metalo iki roko ar net klasikos. Būtent ši įvairovė grupei įnešė nepakartojamą skambesį, kurį jau spėjo įvertinti Lietuvos ir daugelio užsienio muzikos festivalių publika bei žiniasklaida. „Margos muzikos“ įkūrėja, vadovė ir vokalistė Laurita Peleniūtė jau daugiau nei dešimt metų dainuoja puikiai žinomoje folkroko grupėje „Žalvarinis“, taip pat moko folklorinio dainavimo.


Interneto svetainė:
www.margamuzika.com
Įžanga
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu info@mic.lt
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).