Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Folk / World / Country > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Pievos


Lietuvos Šiaurės Rytuose, Rokiškio mieste susibūrusi roko grupė savo muzikoje naudoja nemažai folkloro elementų. 2003 m. „Pievos“ pasirodė nauja sudėtimi ir po keleto koncertų įvairiuose festivaliuose pradėjo naują grupės etapą. Naujoms, labiau folkrokinėms grupės dainoms ypatingo emocingumo suteikia sodrus vokalistės Virginijos balsas, elektrinių ir akustinių gitarų dermė, akordeono bei smuiko linijos. Jos nuskraidina į Šiaurės Lietuvą, kur tarp tyliai burtus šnabždančių pievų, maldas kalbančių medžių bei tykančių pelkių akivarų klausytojas gali atrasti atsakymus į amžinus būties klausimus. 2011 metais pasirodęs trečiasis albumas „Paprastas pasaulis“ atskleidžia itin melodingą ir darnų roko, poezijos ir folkloro sąlytį.

Ugnius Liogė


Interneto svetainė:
www.pievos.lt
Įžanga
Biografija
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu info@mic.lt
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).