Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Folk / World / Country > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Veronika Povilionienė & Petras Vyšniauskas


Šis duetas bendradarbiauja jau daugiau nei 15 metų, abu dueto nariai yra aukščiausios klasės atlikėjai. Veronika Povilionienė yra žymiausia lietuvių liaudies dainų atlikėja, kurios kūrybinė karjera tęsiasi jau daugiau nei 40 metų. Ji mėgsta įvairius kūrybinius iššūkius ir noriai dalyvauja įvairiuose pop / rock, džiazo bei šiuolaikinės muzikos projektuose. Petras Vyšniauskas yra vienas žymiausių lietuvių saksofonistų, puikiai žinomas dėl savo meistriškų džiazo bei šiuolaikinės muzikos interpretacijų. Abiejų muzikantų drauge atliekamos liaudies dainos yra nuostabus liaudiško jautrumo bei klasikinės virtuozerijos mišinys, pasižymintis savitu laisvu alsavimu.

Ugnius Liogė


Įžanga
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu info@mic.lt
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).