Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Folk / World / Country > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Saulius Petreikis


Profesionalus trimitininkas ir multiinstrumentininkas Saulius Petreikis yra Rytų ir Vakarų kultūrų jungimo entuziastas. Jis groja daugybe pasaulio tautų muzikos instrumentų, su broliu Donatu sukūrė grupę „Saulės broliai“. Kaip teigia muzikantas – atėjo toks laikas, kai klasikinė muzika nustojo dominti, jos groti tiesiog nebesinorėjo. Tada jo dėmesį patraukė lietuvių ir kitų tautų etninė muzika, buvo išmokta groti nebesuskaičiuojama galybe pasaulio tautų instrumentų. Saulius Petreikis nuolat ieško naujų skambesių, eksperimentuoja ir improvizuoja į pagalbą pasitelkęs šiuolaikines technologijas, kurių dėka net ir muzikuodamas vienas sudaro įspūdį, kad klausomasi kelių muzikantų tuo pat metu.

Algirdas Klova


Interneto svetainė:
www.facebook.com/sauliuspetreikismusic
www.facebook.com/saulesbroliai
Įžanga
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

Senoliai barzdočiai lietuviai (1.77 mb)
atl.: Saulius Petreikis, Ignas Juzokas, Vytautas Mikeliūnas

Saulius Petreikis The Unit 7 Allstars Lowlands - Lowlands (2.07 mb)
Saulius Petreikis The Unit 7 Allstars Lowlands - Duduk (2.72 mb)
© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu info@mic.lt
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).