Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Folk / World / Country > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Sedula


1994 metais šešias dainininkes sujungęs ansamblis daugiausia dėmesio skiria vokalinei liaudies muzikai ir kūrybiškai jos interpretacijai bei postfolklorinei transformacijai, subtiliai pritariant kanklėmis, smuikais, skudučiais, būgneliais ir kitais instrumentais. „Sedulos“ interpretacijoms būdingas itin švelnus ir skaidrus, užburiamai vilnijantis moterų balsų skambesys. Ansamblis taip pat išsiskiria dailiais baltiškais kostiumais, atkurtais pagal XV-XVI a. pavyzdžius. Pastarąjį dešimtmetį pasirodę teminiai CD albumai - „Sedula: šiuolaikinis žvilgsnis į viduramžius“ (2003) bei „Kalėdų rytą saulė pražydo“ (2006, aranžuotės Audriaus Balsio) rodo, kad folkloras atlikėjoms yra ne muziejinė, bet gyva, kintanti ir aktuali vertybė. Kolektyvo iniciatorė ir vadovė Daiva Steponavičienė taip pat žinoma kaip postfolkloro atlikėja kūrybiniu vardu Rugiaveidė.

Ugnius Liogė


Įžanga
Biografija
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu info@mic.lt
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).