Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Folk / World / Country > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Aistė Smilgevičiūtė ir Skylė


Atrodo, kad per visą savo netrumpą gyvavimo laiką „Skylė“, iš pradžių be užburiančio Aistės Smilgevičiūtės vokalo, o vėliau pilnai atsiskleidžiant jo grožiui, kryptingai kūrė savo unikalią mitologiją. Ir darė jie tai pasitelkę visų pirma roko muzikos kalbą, nors į su niekuo nesupainiojamą paslaptingą muzikinį/poetinį eliksyrą pateko neabejotinai daugiau įvairių elementų. Nors atėjus Aistei „Skylės“ muzikoje akivaizdžiai padidėjo baltiškųjų mitologinių motyvų, grupė niekada negrojo „gryno“ folko. Vietoj to, jie organiškai įpina šias gijas į nuosavą sunkiai klasifikuojamą muzikinę istoriją, paversdami ją universaliu nesibaigiančiu sukūrimo mitu. Tiesa, tai, kad Skylė savo kūryboje tiria populiariajai muzikai kiek neįprastas gelmes, netrukdo jiems būti viena labiausiai žinomų ir mėgstamų lietuviškų grupių – daina „Baltas brolis“ Lietuvos nacionalinio radijo klausytojų išrinkta populiariausiu 2008-ųjų kūriniu, o ankstesni kasetiniai Skylės albumai yra perleidžiami CD formatu.

Jurij Dobriakov


Interneto svetainė:
www.skyle.lt
Įžanga
Biografija
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

Povandeninės kronikos - Jūržolių šokis (2.87 mb)
Povandeninės kronikos - Baltas brolis (1.41 mb)
Povandeninės kronikos - Teogonija (1.24 mb)
Povandeninės kronikos - Šventaragis (1.5 mb)
Šokėja (1.41 mb)
muzika: Rokas Radzevičius; žodžiai: Rimvydas Stankevičius

Strazdas (singlas) - Strazdas (1.57 mb)
© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu info@mic.lt
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).