Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Folk / World / Country > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Spanxti


Per dešimtį kūrybinių ieškojimų metų „Spanxti“ ne kartą keitė kuriamos muzikos stilius ir kolektyvo sudėtį, bet visad siekė gilaus ir negirdėto skambesio. Naujausiame albume „Dievo žirgai, Laimės ratai“ (2012) sugulė kūriniai, aprėpiantys mitologinį, karinį ir linksmybių kupiną folklorą, perteikiamą akustinėmis gitaromis, smuiku, akordeonu, mušamaisiais, klavišiniais instrumentais bei skambiu moterišku vokalu. Pasak grupės įkūrėjo baltisto Vytauto Rinkevičiaus, tai kūrybiškas žvilgsnis į baltų mitologiją bei apskritai dvasinę kultūrą, pasitelkiant autentišką dabartinių gyvų baltų tautų – lietuvių ir latvių – folkloro medžiagą, bendrabaltiško pasaulėvaizdžio visumos kūrybinę rekonstrukciją. Puikiai išmanydami latvių ir lietuvių kultūrų skirtumus, „Spanxti“ nariai ieško, kaip jos gali viena kitą papildyti ir atsiskleisti naujoje šviesoje.

Ugnius Liogė


Interneto svetainė:
www.spanxti.lt
Įžanga
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu info@mic.lt
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).