Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Folk / World / Country > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Sutaras


Tautiška kapelija „Sutaras“ yra visa lietuvių liaudies instrumentinės muzikos panorama: nuo senųjų autentiškų instrumentų iki XIX a. pabaigoje - XX a. pradžioje Lietuvos kaimuose paplitusių bendratautinių ir klasikinių instrumentų. Mišraus ir gausaus kolektyvo muzikantai gerai įvaldę po kelis instrumentus, ansamblis ne tik groja, bet ir dainuoja, šoka, įtraukdami klausytojus į pasirodymų sūkurį. Tarp gražiausių atliekamų tradicinių dainų skamba ir unikalios sutartinės, ir už širdies griebiantys romansai. Kapelijos muzikantai nevengia eksperimentų, savo kolektyvą neretai vadindami „kūrybine laboratorija“. Daug pasisekimo sulaukė speciali lietuviška programa su „Vilnius Jazz Quartet“, įrašyta kompaktinėje plokštelėje „ethnojazz.lt“, o 2006 metais Sutaras su griausmu pristatė bendrą projektą su Dainiaus Pulausko grupe. 1988 metais įkurtas kolektyvas surengė daugiau nei 4500 koncertinių pasirodymų ir vakaronių, jų dainos skamba televizijos ir radijo laidose, parodose ir šventėse Lietuvoje ir užsienyje.

Ugnius Liogė


Interneto svetainė:
www.sutaras.lt
Įžanga
Biografija
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Video
Kontaktai
Pavyzdžiai

Supkit, meskit (1.15 mb)
Sutaras ir Dainiaus Pulausko grupė

Senos naujienos iš XX a. - Intitis (1.13 mb)
Senos naujienos iš XX a. - Žiūko valsas (1.22 mb)
Senos naujienos iš XX a. - Plaukė pylelė (šeimos) (1.27 mb)
Senos naujienos iš XX a. - Tu ųžalėli, žalias medeli (vestuvinė-sugultuvių) (1.06 mb)
Senos naujienos iš XX a. - Domo Lileikio polka (1.08 mb)
VIDEO: fragmentas iš Yra laimė šiam pasauly
Sutaras Video, 2005.

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu info@mic.lt
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).