Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Folk / World / Country > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Ugniavijas


„Ugniavijas“ - vienas iš negausaus būrio grynai vyriško folkloro kolektyvų Lietuvoje. „Ugniavijo“ nariai siekia išryškinti kiekvieno balso savitumą ir protėvių dainas perteikti pirmuoju asmeniu, per vyro-kario patirtį. Prieš 5 metus trejetą folklorą mėgstančių vaikinų suvienijo noras puoselėti vyriškas lietuvių dainas, didingą tėvynės meilės palikimą iš įvairių istorijos amžių. Prie jų netrukus prisijungus dar vienam kolektyvo nariui, keturių vyrų atliekamos dainos suskambo dar sodriau ir galingiau. Šiemet „Ugniavijo“ gretas papildė ir penktasis narys. Grupės dalyviai nuolat gilinasi į senuosius amatus, dalyvauja istorinių klubų veikloje, groja kituose muzikos kolektyvuose. Daugumą dainų „Ugniavijas“ atlieka nevisai autentiškai, šiuolaikiškiau, vadovaudamiesi postfolkloro žanro principais.

Algirdas Klova


Interneto svetainė:
www.ugniavijas.lt
Įžanga
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu info@mic.lt
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).