Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Folk / World / Country > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Žalvarinis


Ekspresyvi folkroko grupė iš Vilniaus, vienas žymiausių modernizuoto folkloro kolektyvų Baltijos šalyse, įkurtas 2001 metais. „Žalvarinio“ pagoniškų dainų ir sutartinių aranžuotėse dera įvairūs stiliai - nuo lengvo iki sunkaus roko, įpinant bliuzo ir džiazo elementų; pagrindiniu savo veiklos tikslu muzikantai įvardija siekį atgavinti nykstančias lietuvių liaudies dainas, pateikti jas šiuolaikiškai ir patraukliai. Uždeganti roko energija, sodrios folkloro spalvos, darniai skambantys trijų dainininkių balsai tapo tikru atradimu daugelyje koncertų ir festivalių - „Mėnuo Juodaragis“, „Suklegos“, „Regioo“ (Estija), „Baltijas saule“ (Latvija), įvairių miestų šventėse. 2008 metais „Žalvarinis“ išleido savo trečiajį albumą „Folk'n'Rock“.

Ugnius Liogė


Interneto svetainė:
www.zalvarinis.lt
www.myspace.com/zalvarinis
Įžanga
Biografija
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Video
Kontaktai
Pavyzdžiai

Žalio vario - Alaus alaus (1.28 mb)
Žalio vario - Dijūta (991.49 kb)
Folk n' Rock - Šermuonėlis (1.23 mb)
Folk n' Rock - Žaliojoj girelėj (1.29 mb)
VIDEO: Alaus, Alaus (Beer, Beer)
muzika: Robertas Semeniukas / liaudies. Iš albumo: Žalio vario. Prior Records, 2005

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu info@mic.lt
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).