Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Folk / World / Country > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Ženklas X


„Ženklas X“ yra tikriausiai vienintelis lietuviškas improfolko (taip savo muziką vadina pati grupė) pavyzdys. Vietoj tradicinių dainų struktūrų pasitelkdami subtilia psichodelika persmelktą takią, kartais net indų ragą primenančią improvizacinę formą, „Ženklas X“ kuria folklorinę muziką, nepriklausančią jokiai vienai etninei tradicijai. Be abejo, joje netrūksta nuorodų į archainį lietuvišką folklorą, tačiau gilesniame lygmenyje ši garsokūra primena intuityviai suvokiamą universalią kalbą. Be to, „Ženklas X“ muzika nepriklauso ir praeičiai; greičiau ji pati yra sąsaja tarp pirmapradžių laikų ir begalinio rytojaus, iš modernių siūlų audžiamas tradicinis raštas.

Jurij Dobriakov


Įžanga
Biografija
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

Take - Delta (2.27 mb)
Take - Srovės (2.33 mb)
Take - Linija (1.25 mb)
Take - Ėjau (1.19 mb)
Take - Varnėnas (1.24 mb)
Take - Vėlės (1.43 mb)
© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu info@mic.lt
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).