Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Džiazas > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

DixXband


Diksilendas "DixXband", suburtas dabartinio jo meno vadovo Raimundo Arnašiaus, jau šešeri metai aktyviai koncertuoja Lietuvoje ir už jos ribų. Pagrindinė grupės repertuaro kryptis - Naujojo Orleano stiliaus kūriniai ir džiazo standartai. "DixXband" yra vienas populiariausių ir profesionaliausių diksilendų Lietuvoje. Iki šiol surengęs per 500 koncertų, kolektyvas koncertuoja muzikiniuose klubuose, džiazo festivaliuose, miestų šventėse, verslo renginiuose. Greta diksilendų "DixXband" groja ir kitokią muziką - bliuzą, džiazroką, Lotynų Amerikos muziką bei rokenrolą.

 


Interneto svetainė:
www.dixxband.lt
Įžanga
Biografija
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu info@mic.lt
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).