Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Džiazas > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Tomas Dobrovolskis


Tomas Dobrovolskis – perkusininkas, multiinstrumentininkas ir kompozitorius. Yra sukūręs originalių perkusinių muzikos instrumentų, įsiliejančių į šiuolaikinės perkusijos šeimą. Vienas jų – Varinis Gaublys (The Brass Globe). Tomas koncertavo solo ir kaip kviestinis svečias su kitomis grupėmis ir muzikantais įvairiuose akademinės, eksperimentinės improvizacinės, džiazo ir world muzikos projektuose. Koncertavo daugelyje pasaulio šalių, bendradarbiavo su Saincho Namčilak, Vladimiru Čekasinu, Vytautu Labučiu, Satoko Aoki, Plazi Halaoui, Neda Malūnavičiūte, Liudu Mockūnu, Sauliumi Petreikiu ir daugeliu kitų muzikantų. Tragiškai žuvo 2015 m. pradžioje.

 

Algirdas Klova


Interneto svetainė:
www.ritmasirperkusija.info
Įžanga
Nuotraukos
Pavyzdžiai

Zu Na Ma (2.05 mb)
© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu info@mic.lt
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).