Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Džiazas > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Doudi Jazz Band


Viena reikšmingiausių klasikinio džiazo grupių Lietuvoje, išsiskirianti giliu atliekamų džiazo stilių pojūčiu, preciziška ir profesionalia interpretacija, artistiškumu. Grupės istorija skaičiuoja 3 dešimtmetį. Susiformavusi Klaipėdos diksilendo pagrindu, kurį laiką grojo diksilendo muziką. Plečiant stilistinius rėmus, keitėsi ir grupės pavadinimas: "Memel Swingers", vėliau (nuo 1996 m.) išsikristalizavus į kvintetą – "Doudi Jazz Band" (su žemaitišku akcentu teigiant, kad "bendas" "doud" – duoda – džiazą). Visi grupės nariai – patyrę džiazo meistrai, ryškios ir savitos asmenybės, kūrybinę veiklą derinantys su pedagoginiu darbu Klaipėdos universitete (Menų fakulteto Džiazo katedroje). "Doudi Jazz Band" iniciatyva Klaipėdoje pradėtas organizuoti diksilendų festivalis, vėliau išaugęs į vieną reikšmingiausių Lietuvoje Klaipėdos Pilies džiazo festivalį.

Jūratė Kučinskaitė

 


Interneto svetainė:
www.grubliauskas.lt/dziazas/band/
Įžanga
Biografija
Diskografija
Nuotraukos
Video
Kontaktai
Pavyzdžiai

Caravan (768.57 kb)
VIDEO: Juan Tizol. Perdido (fragm.)
Birštono džiazo festivalis 2000

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu info@mic.lt
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).