Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Džiazas > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Evelina Sašenko


Lenkų ir ukrainiečių kraujo turinti dainininkė Evelina Sašenko – viena ryškiausių per pastaruosius keletą metų sužibusių Lietuvos vokalisčių. Būdama šešerių, atlikėja jau savarankiškai koncertavo, po metų debiutavo konkurse „Dainų dainelė“ – jo laureate tapo net šešis sykius. Smuiko ir fortepijono specialybes studijavusi atlikėja dar nesulaukusi pilnametystės dalyvavo ir skynė laurus daugelyje muzikos konkursų ne tik Lietuvoje. Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje pradėjusi džiazo vokalo studijas, dainininkė ryžtingai plėtė savo repertuarą – nuo pasirodymų miuzikluose iki Chopino ir Edith Piaf kūrybos koncertų. Dainininkės sugebėjimai pelnė jai kvietimus pasirodyti užsienio šalyse – Evelinos balsas skambėjo koncertuose Lenkijoje, Belgijoje, Vokietijoje ir kitur. Vokalistė ypač išgarsėjo 2009-aisiais, pasirodžiusi populiariame LTV klasikos dainininkų konkurse „Triumfo arka“. Pastebėta muzikos profesionalų, jauna atlikėja sulaukė daugybės bendradarbiavimo pasiūlymų – tarp jų ir iš Valstybinio simfoninio orkestro, su kuriuo Evelina ne sykį dainavo šventiniuose koncertuose. Vokalo ir pedagogikos magistrantūroje studijuojanti mergina – nuolatinė populiarių TV šou dalyvė, 2011-aisiais priėmusi bene didžiausią savo karjeros iššūkį. Vienbalsiu žiūrovų ir vertinimo komisijos sprendimu atlikėjai buvo išrinkta atstovauti Lietuvai „Eurovizijos“ konkurse Diuseldorfe.


Interneto svetainė:
www.ewelina.lt
Įžanga
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

C’est ma vie (7.07 mb)
Muzika: Paulius Zdanavičius
Žodžiai: Andrius Kairys


Chopin Jazz Inn - Nocturne No.20, op. post (1.26 mb)
Chopin Jazz Inn - Prelude No.24, op.28 (1.23 mb)
Chopin Jazz Inn - Etude No.6, op.10 (2.28 mb)
© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu info@mic.lt
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).