Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Džiazas > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Vytautas Grubliauskas


Trimitininkas bei vokalistas, vienas iškiliausių Vakarų Lietuvos muzikantų, "Doudi Jazz Band" lyderis ir pagrindinis solistas. "Lietuviškuoju Armstrongu" vadinamas muzikas išsiskiria karštomis trimito intonacijomis bei prikimusiu "armstrongišku" vokalu. Jis nuolat muzikuoja su "Doudi Jazz Band", o kartais jo trimitas skamba ir tarptautiniuose kontekstuose. Vytautas Grubliauskas išsiskiria nepaprastu veiklumu. Ilgus metus jis buvo Klaipėdos džiazo klubo prezidentas, Klaipėdos universiteto Džiazo katedros vedėjas (docentas), organizavo Klaipėdos Pilies džiazo festivalį (šiuo metu – Festivalio globėjas) ir jau daugiau nei 10-metį laviruoja tarp džiazo ir politikos (šiuo metu yra Klaipėdos miesto meras).

Jūratė Kučinskaitė

 


Interneto svetainė:
www.grubliauskas.lt
Įžanga
Nuotraukos
Video
Kontaktai
Pavyzdžiai

Doudi Jazz Band - Caravan (768.57 kb)
VIDEO: Vytautas Grubliauskas “Kongas” & Eric Marienthal International Band
Klaipėdos Pilies džiazo festivalis 2006

VIDEO: Doudi Jazz Band
Birštono džiazo festivalis 2000

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu info@mic.lt
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).