Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Džiazas > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

InSearch


Grupė „InSearch“ suvienijo jaunus, veržlius, kūrybingus ir meistriškus jaunosios džiazo kartos muzikus. Saviti, kūrybingi, spalvingi, nesekantys jokiomis stilistinėmis dogmomis, jie panirę į nuolatinius kūrybinius ieškojimus, tai liudydami ir ieškojimo procesą pabrėžiančiu pavadinimu („InSearch“ – liet. ieškantys, paieškose), ir netikėtais posūkiais kūryboje. Tiek originaliose kompozicijose, sudarančiose didžiąją grupės repertuaro dalį, tiek ir savitai interpretuojamuose moderniojo džiazo standartuose. Tyrinėdami skambesio ribų praplėtimo galimybes, derindami istorinių džiazo stilių atradimus ir šiandienines priemones (tokias kaip nu jazz, drum’n’ bass, fusion, rock, creative) jie kuria savitą - melodingą, energingą ir spalvingą muzikinę erdvę ir prisipažįsta neretai mąstantys ne kaip muzikantai, o kaip tapytojai.
Jau keletą metų stebinanti kryptingumu ir brandumu bei žavinti išskirtiniu ansambliškumu grupė „InSearch“ pasisako prieš šiandien dažnus trumpalaikius projektus ir pabrėžia tęstinumo siekį bei kūrybinės partnerystės svarbą, atveriančią ir naujas galimybes.

Jūratė Kučinskaitė


Interneto svetainė:
www.InSearch.lt
Įžanga
Biografija
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu info@mic.lt
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).