Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Džiazas > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Arvydas Jofė


Tai vienas įdomiausių Lietuvos būgnininkų, pasižymintis nepaprasta energija, subtiliu ir harmoningu akustinių bei elektroninių mušamųjų derinimu, papildomu ir savito vokalo. Jis puikus ir ansambliuose, ir įsimintinose solinėse programose, kurias rengia nuo 1992-ųjų. Profesinę karjerą pradėjęs su pirmosiomis Lietuvos roko grupėmis, džiazą groja nuo 1976 m. Arvydas Jofė muzikavo su dauguma ryškiausių Lietuvos džiazo meistrų. Pastaruoju metu būgnininkas daugiausia pasirodo su "Lithuanian Jazz Trio", Vytauto Labučio kvartetu, yra Artūro Chalikovo grupės "Jazz Brothers" narys, Kauno bigbendo būgnininkas. Komponuoja, dirba pedagoginį darbą.

Jūratė Kučinskaitė

 


Interneto svetainė:
www.jazztrio.lt
Įžanga
Biografija
Diskografija
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Video
Kontaktai
Pavyzdžiai

to be continued... - Don't Care (937.96 kb)
Sauliaus Šiaučiulio kvartetas - Marjo (886.12 kb)
Vladimiro Čekasino bigbendas - Siuita Adoracija (813.06 kb)
Arvydas Jofė, koncertas Juodkrantėje, 2006
Vladimir Konstantinov. Requiem Reborn (fragm.)

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu info@mic.lt
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).