Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Džiazas > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

KeyMono


Iš naujo vardo neišvengiamai gimsta nauja kokybė. Tai demonstruoja grupė „KeyMono“, kurios ankstesnis pavadinimas, „BrassBastardz“, tapo netikėta kliūtimi grupės sėkmingai muzikinei veiklai angliškai kalbančiose šalyse. Iš pirmo žvilgsnio pasikeitė tik pavadinimas bei, galbūt, grupės populiarumo lygis Jungtinėje Karalystėje, kur „KeyMono“ net laimėjo „The People’s Music Awards“ apdovanojimą elektroninės/šokių muzikos kategorijoje 2011 m. Tačiau yra ir dar šis tas nauja: gerai jaučiamas skambesio brandumas, erdvesnės aranžuotės ir bendro stilingo grupės įvaizdžio stiprumas. Tai reiškia, kad tiek lietuviškas, tiek vakarietiškas klausytojas gauna visas tas gėrybes, kurių jau buvo pilna grupės pirmuose albumuose – užkrečiantį vokalinio acid jazz, fanko, elektronikos ir hiphopo mišinį – naujame spindinčiame įpakavime, kuris paverčia „KeyMono“ garsus dar malonesniais ausiai.

Jurij Dobriakov


Interneto svetainė:
www.keymono.org
Įžanga
Biografija
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu info@mic.lt
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).