Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Džiazas > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Lithuanian Jazz Trio


Nuotrauka: Lina Taukačikienė

"Lithuanian Jazz Trio" suvienijo iškilias ir spalvingas Lietuvos džiazo scenos asmenybes – saksofonininką ir klavišininką Vytautą Labutį, bosistą Leonidą Šinkarenko ir būgnininką Arvydą Jofę. Beveik 2 dešimtmečius šie Lietuvos džiazo grandai šalia kitų projektų periodiškai muzikuoja kartu ir per tą laiką yra išsiugdę ypatingą "alkūnės jausmą". "Lithuanian Jazz Trio" programose visi jie atsiskleidžia ne tik kaip muzikantai, bet ir kaip saviti kompozitoriai, aranžuotojai, idėjų generatoriai. Individualus spalvingas trijų kūrybinių asmenybių braižas "Lithuanian Jazz Trio" muzikoje jungiasi į unikalią, harmoningą ir nedalomą visumą. Ši stilių samplaika tolerantiška ir šmaikšti. Čia užtektinai vietos emocijoms ir meditacijoms, iliustratyvumui ir konceptualumui.

Jūratė Kučinskaitė

 


Interneto svetainė:
www.jazztrio.lt
Įžanga
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Video
Kontaktai
Pavyzdžiai

to be continued... - Don't Care (937.96 kb)
Leonid Shinkarenko & Lithuanian Jazz Trio
Leonid Shinkarenko. Quasimodo (fragm.), Birštono džiazo festivalis, 2006

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu info@mic.lt
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).